פרסומת

תכנית ניצנים בגלבוע לכיתות א'-ב' יוצאת לדרך!
 
לפרטים, הרשמה ותשלום :

דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש המועצה

לימור אברהם
מזכירת לשכת המועצה
ענת מור
מנכ"ל המועצה
רונית סבג
מזכירת לשכה
שרון שכטמן
מזכירת מנכ"ל המועצה
אייל פייגנבאום
מבקר פנים - מועצה
שי אלט
דובר מועצה אזורית הגלבוע
ברוך אולשק
מנהל אתר המועצה ומדיות חברתיות
רונן בגים
מנהל מערכות מידע ורישום
ערן יעקב
עוזר ראש המועצה

מנכ"ל המועצה

שרון שכטמן
מנהלת מחלקת ישובים
יאיר ילובסקי
ראש מנהל חינוך
סיוון גולדמן
מנהל מרכזים קהילתיים
חגית בנימין
מנהלת מחלקת הגביה
שרית דוד
מ"מ מנהלת מחלקת השירותים החברתיים
טל שמיר
מנהל מחלקת התחבורה
שי אלט
דובר מועצה אזורית הגלבוע
גלית בר גיל
מנהלת מחלקת תרבות
ברוך אולשק
מנהל אתר המועצה ומדיות חברתיות
אתי מזרחי
מנהלת התכנית הלאומית 360
ליטל יהושע
מנהלת עיר ללא אלימות
רונן בגים
מנהל מערכות מידע ורישום

משאבי אנוש

אביגיל קציר
ממונה על מש"א
חגית לוין
רכזת הדרכה

גזברות

איברהים נאשף
מנהל חשבונות ראשי
מזל ביטון
אחראית פרויקטים
אורנה פרץ
הנהח"ש ותשלום ספקים
מירב נחמן
הנהח"ש והתאמות בנקים
מירב קיסוס
התאמות בנקים ואחרות
אלונה סדן שאול
מנהלת יח' רכש ולוגיסטיקה
דוריה אלגריסי
גיוס משאבים

מליאת מועצה

יחידת רכש ולוגיסטיקה

אלונה סדן שאול
מנהלת יח' רכש ולוגיסטיקה
דוריה אלגריסי
גיוס משאבים

מינהל החינוך

יאיר ילובסקי
ראש מנהל חינוך
רותם הרוניאן
מזכירת ראש מנהל חינוך
גליה בזק הילגר
מנהלת תחום בתי ספר
לימור נמיר
רכזת תחום בתיה"ס
דינה בריימוק
רכזת גיל הרך
הדר פסנד-כהן
מזכירת גיל הרך
פדוא זועבי
קבס"ית מגזר ערבי
נועם זנאתי
חשב מינהל חינוך
ימית דנינו
רכזתתחום בתי ספר
נעם ארבל-אנקרי
רכזת חנ"מ
מיה בריל
קצינת ביקור סדיר- מגזר יהודי

היחידה לקידום נוער

דיקלה בן משה
מנהלת היחידה לקידום נוער

בתי ספר יסודי

יסודי נאעורה

נאעורה 18950 עבד אל סלם
יסודי טייבה

ת.ד 3 טייבה בעמק 19118
יסודי -נר הגלבוע

גן נר ד.נ גלבוע 19351
יסודי עמק חרוד

ת"ד 211 גלבוע18120
יסודי יד לחמישה

מושב דבורה 19206
יסודי אלי מרחב

קיבוץ בית השיטה
יסודי חב"ד

מושב אביטל 19365
יסודי טמרה

טמרה בעמק 19328
יסודי מוקיבלה

מוקיבלה 19351
יסודי סנדלה

סנדלה 19353

בתי ספר על יסודי

אורט אחווה גלבוע

נאעורה 18950
הרב תחומי עמל עמק חרוד

ת.ד 211 גלבוע 18120
עמלני עמק יפה

מרכז אומן תענך 19265
קידום נוער

קבוצת גבע
ויצו ניר העמק

ת.ד 2165 עפולה
חט"ב מוקיבלה

מוקיבלה 19354

מינהל פיתוח

הישאם זועבי
סגן ראש המועצה וראש מנהל פיתוח

ועדה מקומית

אורלי יעקב
מזכירת מהנדס המועצה
אביב בארי
מתכנן המועצה
נרי בן ארי
מידענית
עמי בן חמו
מנהל תפעול ועדה מקומית
אורלי שטיינר
בודקת תב"ע
מוראד זועבי
בודק תכניות
מיקי יוסף
מנהל רישוי עסקים ופיקוח
נטאשה צ'וסחה
בודקת תכניות
דורון כלב
בודקת היתרים

מינהל השירות לתושב

דוד ישי בונפיל
סגן ומ"מ ראש המועצה, ראש מנהל שרות לתושב
ליבי יוסף
מזכירת מינהל
יהודה ביטון
מנהל מחלקת תברואה
חביבה גידו
מזכירת אגף שפ"ע
אביב אסרף
תחזוקת פחי אשפה

אחזקה

אריק ביטון
מנהל מחלקת אחזקה
למא זועבי
מזכירת מחלקת האחזקה

מרכזים קהילתיים

בתיה סאלימן
מזכירת פעוטונים
סיוון גולדמן
מנהל מרכזים קהילתיים
רויטל מלכה
מזכירת מרכזים קהילתיים
נימר ארשיד
גזבר
פגי אמר
חשבת שכר ומנהלת כוח אדם
גלית אברג'יל
הנהלת חשבונות
גלי שלמה
הנהלת חשבונות
פנינה דדון
הנהלת חשבונות
ענבל טייב
רישום חוגים
ילנה זינשטיין
מנהלת אולפן למחול
רונלי זהבי
מנהלת אולפן למחול שלוחת גן נר
רוחמה לבקוביץ
מנהלת מחלקת הנוער
שאדיה ג'ומעה
רכזת צופים בכפרים
לירן וינקור
מנהל מחלקת הכדורסל
נטע אבוגוב
מנהלת מחלקת בנות
ארצי פרטי
מנהל אולמות הספורט
זכי הרוניאן
מנהל מחלקת הכדורגל
יובל שטרית
רכז חוגי כדורגל
איתי קורין
מנהל מח' ספורט רב תחומי
נתן אביטן
חוג סייף
שחף רמות
מועדון אופניים
אבי קבסה
פטאנק
שלו פרידמן
ניווט ספורטיבי
אלון הובר
כדורשת
רוני שרון
התעמלות קרקע
שניר פרידמן
מנהל תכל'ס מרכז צעירים
מאיה יעקב
רכזת מעורבות חברתית
דליה בן עזרי
מנהלת מחלקת פעוטונים

תרבות וארועים

רינת יוסף
מזכירת מחלקת תרבות
גלית ברגיל
מנהלת מחלקת תרבות
סטאס גברילוב
מנהל בית המוסיקה

שירותים חברתיים

שרית דוד
מנהלת האגף לשירותים חברתיים
מיכל זמיר
מזכירה
לאה מועלם יוסף
עובדת זכאות
הילה גרדי
גבע, תל יוסף, בית השיטה
מירי ניצן
עו"ס לחוק הנוער, נורית
חיים הנדל
עו"ס: כפר יחזקאל, גדעונה, נוער וצעירים
נירית בניהו
ראש צוות, יזרעאל,מגן שאול, חוק פיגור, מרכזת שיקום
תמר הלפרין סדור
ראש צוות ,חפציבה, סדרי דין
נרג'ס אטרש
נאעורה, רכזת מועדוני קשישים
אכראם עומרי
עו"ס נאעורה+ רכזת מועדוני קשישים
מאיה לרון
גוש יעל – אביטל, מיטב, פרזון, עו"ס לחוק סיעוד, רפרנטית מחשוב
נועה רב
גוש אומן – ניר יפה, גדיש, מ.אומן, מלאה, עין חרוד איחוד, סדרי דין
חן בלויסה
מרכז חבר, ברק, אדירים, דבורה, רם און, מועדונית
ענבר רייך צבר
צח"י
חיה הרשקופ
עו"ס- מ. תזונתי
עביר זועבי
מוקייבלה, בית חם לנערים
הדר מאור
עין חרוד מאוחד,נושמים לרווחה
נוגה לנדאו
תכנית יתד, מעגל בנות , מולדת
ענבר דגן
גן נר,רמת צבי,בית אלפא
יערית גינזברג
נתיבים להורות

גבייה

חגית בנימין
מנהלת מחלקת הגביה
סנדרה נאבסו
מזכירת מחלקה
חגית מלכה
פקידת שומה
לובנא זועבי
קופאית
אפרת אשטון
פקידת גבייה
נור זועבי
פקיד גבייה- גובה
נעמה שניר
פקידת אכיפה
כרמית דסה
פקידת גבייה- גובה

תחבורה

טל שמיר
מנהל מחלקת התחבורה
אפרת מלכה
אחראית מלווים בחינוך המיוחד ומזכירת מחלקה
זאהי זידאת
קצין בטיחות תעבורה
איציק פרג'
מנהל האחזקה

שרותים וטרינרים

ד"ר שי רודריג
וטרינר המועצה
שרונה דואייב
מזכירת מחלקה
ישי מלכה
מפקח וטרינרי
שגב בוסקילה
אחראי כלביה

בטחון

גיא איצקוביץ
קב"ט מועצה אזורית הגלבוע
יובל אסייג
סגן קב"ט מועצה אזורית הגלבוע וקב"ט מוסדות חינוך
בלה רויטבורג
מזכירה
רס"ל חנה ישראלי
שוטר קהילתי
גונן פירסטנברג
מפקד - מתמיד גלבוע
יניב דרעי
מפקד - מתמיד תענך
אלי אלקלעי
מש"ק אשכול: בית השיטה, בית אלפא, חפציבה
אבי סוברנו
מש"ק אשכול: אדירים, דבורה, חבר, ניר יפה, יעל, אביטל, מיטב, פרזון, קיבוץ יזרעאל
תמיר לוי
מש"ק אשכול: תל- יוסף, עין חרוד איחוד, עין חרוד מאוחד, גדעונה, כפר יחזקאל, גבע
ברנט אברמוביץ'
מש"ק אשכול: גן- נר, מוקייבלה, צנדלה, נורית, רם- און, מגן שאול
נדב רבין
מש"ק אשכול: טייבה, תמרה, נאעורה, מולדת ורמת צבי
אלעד פרץ
מש"ק ביטחוני: אומן, גדיש ומלאה
אשר וייצמן
מש"ק ביטחוני: ברק

יחידה סביבתית ופיקוח

כרמל וייסמן בק
רכזת רישוי עסקים

שירותי דת

הרב אשר גבאי
רב המועצה

רבנים

הרב שמעון ביטון שליט"א
רב מושב מליאה
הרב בראזני זכאי שליט"א
שוחט- מושב מיטב
הרב חרזי ישראל שליט"א
שוחט- מושב רמת צבי, גדעונה כפר יחזקאל
הרב אבשלום קיל שליט"א
רב יישוב גן-נר
הרב שאול אהרון שליט"א
רב מושב פרזון
הרב גורי זכריה שליט"א
רב מושב אביטל
הרב פרץ משה שליט"א
רב מושב גדיש
הרב ביטון דוד שליט"א
רב מושב אדירים, מוהל מוסמך מטעם הרבנות הראשית רשיון ממשרד הבריאות

בלניות

ענבל משה
בלנית מושב מיטב
מרים יעקוב
בלנית פרזון
שמחה ברזני
בלנית גן נר
תמר אסור
בלנית מושב מלאה
יפה סגרון
בלנית מגן שאול
רחל מרחום
בלנית ישוב גדעונה
הגב' גורי
בלנית מושב אביטל
דליה עמר
בלנית מושב אדירים
מירב פרץ
בלנית מושב גדיש

ת'כלס מרכז צעירים בגלבוע

שניר פרידמן
שניר פרידמן
מאיה יעקב
רכזת מעורבות חברתית

תאגיד קולחי הגלבוע

אחלאם עתאמנה
תכנון פיקוח והנדסה
זוהיר עומרי
תכנון פיקוח והנדסה
אבי ימין
מנהל תפעול ואחזקה
צביקה בראזני
צוות אחזקה 1- ביוב
אלי ביטון
צוות אחזקה 2- מים
הרצל מיכאל
צוות אחזקה- 3 הדברה וניקוז
דודו ביטון
מפעיל מחפרון
יצחק ביטון
אחראי מחסן

החברה הכלכלית הגלבוע

דורות בגלבוע

מרים ורד
מנהלת "דורות בגלבוע”
חסיה שבתאי
מזכירה + אחראית חוגים
עטרה דור סיני
רכזת מתנדבים
תקוה ניר
אם בית
רותי צוקר
מנהלת מרכז יום
יאיר אלחי
אב בית

מחלקת נוער

פיקוח ורישוי עסקים

ליאת אסרף
מזכירת רישוי עסקים ופיקוח