דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש המועצה

רונית סבג
מזכירת לשכה
שרון שכטמן
מזכירת לשכה
אייל פייגנבאום
מבקר פנים - מועצה
שי אלט
דובר מועצה אזורית הגלבוע
סיגל גרנט
מנהלת מוקד ופניות הציבור
ברוך אולשק
מנהל אתר המועצה ומדיות חברתיות

מנכ"ל המועצה

שרון שכטמן
מזכירה
אתי מזרחי
מנהלת התכנית הלאומית 360
רונן בגים
מנהל מערכות מידע ורישום
ליטל יהושע
מנהלת עיר ללא אלימות

משאבי אנוש

נטלי מועלם
שכר
אביגיל קציר
ממונה על מש"א
חגית לוין
רכזת הדרכה

גזברות

לימור אברהם
מזכירת גזבר
איברהים נאשף
מנהל חשבונות ראשי
מזל ביטון
אחראית פרויקטים
אורנה פרץ
הנהח"ש ותשלום ספקים
מירב נחמן
הנהח"ש והתאמות בנקים
מירב קיסוס
התאמות בנקים ואחרות
אלונה סדן שאול
מנהלת יח' רכש ולוגיסטיקה
דוריה אלגריסי
גיוס משאבים

מליאת מועצה

עובד נור
ראש מועצה אזורית הגלבוע

יחידת רכש ולוגיסטיקה

אלונה סדן שאול
מנהלת יח' רכש ולוגיסטיקה
דוריה אלגריסי
גיוס משאבים

מינהל החינוך

יאיר ילובסקי
ראש מנהל חינוך
הדר פסנד-כהן
מזכירת גיל הרך
גליה בזק הילגר
מנהלת תחום בתי ספר
שחר צור
מנהלת גנים
לימור נמיר
רכזת תחום בתיה"ס
פדוא זועבי
רכזת גנים מגזר ערבי +קבס"ית
נועם זנאתי
חשב מינהל חינוך
נעם ארבל-אנקרי
רכזת חנ"מ
דינה בריימוק
רכזת גיל הרך
ימי דנינו
מזכירת תחום בתי ספר
מיה בריל
קצינת ביקור סדיר

היחידה לקידום נוער

דיקלה בן משה
מנהלת היחידה לקידום נוער

בתי ספר יסודי

יסודי נאעורה

נאעורה 18950 עבד אל סלם
יסודי טייבה

ת.ד 3 טייבה בעמק 19118
יסודי -נר הגלבוע

גן נר ד.נ גלבוע 19351
יסודי עמק חרוד

ת"ד 211 גלבוע18120
יסודי יד לחמישה

מושב דבורה 19206
יסודי אלי מרחב

קיבוץ בית השיטה
יסודי חב"ד

מושב אביטל 19365
יסודי טמרה

טמרה בעמק 19328
יסודי מוקיבלה

מוקיבלה 19351
יסודי סנדלה

סנדלה 19353

בתי ספר על יסודי

אורט אחווה גלבוע

נאעורה 18950
הרב תחומי עמל עמק חרוד

ת.ד 211 גלבוע 18120
עמלני עמק יפה

מרכז אומן תענך 19265
קידום נוער

קבוצת גבע
ויצו ניר העמק

ת.ד 2165 עפולה
חט"ב מוקיבלה

מוקיבלה 19354

מינהל פיתוח

הישאם זועבי
סגן ראש המועצה וראש מנהל פיתוח

ועדה מקומית

אביב בארי
מתכנן המועצה
נרי בן ארי
מידענית
אמירה בכנר
מזכירה
עמי בן חמו
מנהל תפעול ועדה מקומית
אורלי שטיינר
בודקת תב"ע
מוראד זועבי
בודק תכניות
מיקי יוסף
מנהל רישוי עסקים ופיקוח
נטאשה צ'וסחה
בודקת תכניות

מינהל השירות לתושב

דוד ישי בונפיל
סגן ומ"מ ראש המועצה, ראש מנהל שרות לתושב
ליבי יוסף
מזכירת מינהל
סמיח זיאדאת
עוזר סגן ראש המועצה
יהודה ביטון
מנהל תברואה
חביבה גידו
מזכירת אגף שפ"ע

אחזקה

סאלח זועבי
מנהל אחזקה ותאורה
למא זועבי
מזכירת מחלקת אחזקה

מרכזים קהילתיים

סיוון גולדמן
מנהל מרכזים קהילתיים
רויטל מלכה
מזכירת מרכזים קהילתיים
רוחמה לבקוביץ
מנהלת מחלקת הנוער
שאדיה ג'ומעה
רכזת צופים בכפרים
לירן וינקור
מנהל מחלקת הכדורסל
זכי הרוניאן
מנהל מחלקת הכדורגל
ילנה זינשטיין
מנהלת אולפן למחול
אוריאנה אליהו
מזכירת אולפן למחול + ספורט רב תחומי
נימר ארשיד
גזבר
פגי אמר
חשבת שכר ומנהלת כוח אדם
שניר פרידמן
מנהל תכל'ס מרכז צעירים
מאיה יעקב
רכזת מעורבות חברתית
ענבל שמיר
מנהלת מחלקת פעוטונים
ענבל טייב
מזכירה
עומר עמרי
רכז ספורט בכפרים
גלית אברג'יל
הנהלת חשבונות
פנינה דדון
הנהלת חשבונות
גלי שלמה
הנהלת חשבונות
ארצי פרטי
מנהל אולמות הספורט
פגי אמר
חשבת שכר ומנהלת כוח אדם
נימר ארשיד
גזבר

מחלקת כדורגל: ספר טלפונים

זכי הרוניאן
מנהל מחלקת כדורגל
יובל שיטרית
רכז חוגים

תרבות וארועים

רינת יוסף
מזכירת מחלקת תרבות
גלית ברגיל
מנהלת מחלקת תרבות
סטאס גברילוב
מנהל בית המוסיקה

שרותים חברתיים

שרית דוד
מ"מ מנהלת מחלקת השירותים החברתיים
מיכל זמיר
מזכירה
הדר מאור
עו"ס- מ. תזונתי+ בית אלפא,נורית, רכזת מועדון
נוגה לנדאו
עו"ס- מושב מולדת
עביר זועבי
עו"ס- מוקייבלה
חיה הרשקופ
עו"ס- מ. תזונתי+ בית אלפא,נורית, רכזת מועדון
חן בלויסה
עו"ס- מרכז חבר, ברק, אדירים, דבורה, רם און
אכראם עומרי
עו"ס נאעורה+ רכזת מועדוני קשישים
נרג'ס אטרש
עו"ס טייבה,סנדלה,ועדה לתכנון תוכניות טיפול
מירי ניצן
עו"ס לחוק הנוער, מולדת
יערית גינזברג
עו"ס- נתיבים להורות
איה שרארה
עו"ס - טמרה,רמת צבי
נועה רב
עו"ס- גוש אומן – ניר יפה, גדיש, מ.אומן, מלאה, עין חרוד איחוד
מאיה לרון
עו"ס- גוש יעל – אביטל, מיטב, פרזון, עו" לחוק סיעוד
איכראם עומרי
עו"ס
נרג'יס אטרש
עו"ס
תמר הלפרין
עו"ס
נירית בניהו
עו"ס, מדריכה+ ראש צוות יזרעאל,מגן שאול, חוק פיגור, מרכזת שיקום
חיים הנדל
עו"ס כפר יחזקאל, גדעונה עו"ס נוער וצעירים
הילה גרדי
עו"ס: עין חרוד מאוחד, תל יוסף, בית השיטה חופשת לידה
אחמד זיאדאת
מדריך בית חם מוקייבלה
פאתן ג'ומעה
רכזת מועדון מועשר טייבה
לאה מועלם יוסף
עובדת זכאות
מהא עומרי
רכזת מועדון מועשר סנדלה
ענבר דגן
עו"ס- הישובים בית אלפא,גן נר,רמת צבי

גבייה

חגית בנימין
מנהלת מחלקת הגביה
סנדרה נאבסו
מזכירת מחלקה
חגית מלכה
פקידת שומה
לובנא זועבי
קופאית
אפרת אשטון
פקידת גבייה
נור זועבי
פקיד גבייה- גובה
נעמה שניר
פקידת אכיפה
כרמית דסה
פקידת גבייה- גובה

תחבורה

מאיר נוריאני
מנהל מחלקת התחבורה
אפרת מלכה
אחראית מלווים בחינוך המיוחד ומזכירת מחלקה
זאהי זידאת
קצין בטיחות תעבורה
איציק פרג'
מנהל האחזקה

שרותים וטרינריים

ד"ר שי רודריג
וטרינר המועצה
שרונה דואייב
מזכירת מחלקה
ישי מלכה
מפקח וטרינרי
שגב בוסקילה
אחראי כלביה

בטחון

גיא איצקוביץ
קב"ט מועצה אזורית הגלבוע
יובל אסייג
סגן קב"ט מועצה אזורית הגלבוע וקב"ט מוסדות חינוך
בלה רויטבורג
מזכירה
רס"ל חנה ישראלי
שוטר קהילתי
גונן פירסטנברג
מפקד - מתמיד גלבוע
יניב דרעי
מפקד - מתמיד תענך
אלי אלקלעי
מש"ק אשכול: בית השיטה, בית אלפא, חפציבה
אבי סוברנו
מש"ק אשכול: אדירים, דבורה, חבר, ניר יפה, יעל, אביטל, מיטב, פרזון, קיבוץ יזרעאל
תמיר לוי
מש"ק אשכול: תל- יוסף, עין חרוד איחוד, עין חרוד מאוחד, גדעונה, כפר יחזקאל, גבע
ברנט אברמוביץ'
מש"ק אשכול: גן- נר, מוקייבלה, צנדלה, נורית, רם- און, מגן שאול
נדב רבין
מש"ק אשכול: טייבה, תמרה, נאעורה, מולדת ורמת צבי
אלעד פרץ
מש"ק ביטחוני: אומן, גדיש ומלאה
אשר וייצמן
מש"ק ביטחוני: ברק

יחידה סביבתית ופיקוח

זאב שמחי
מנהל פיקוח סביבתי
שרונה דואייב
מזכירת פיקוח
דוד ביטון
מפקח סביבתי
אפרת כרם
רכזת חינוך סביבתי

שירותי דת

הרב אשר גבאי
רב המועצה

רבנים

הרב שמעון ביטון שליט"א
רב מושב מליאה
הרב בראזני זכאי שליט"א
שוחט- מושב מיטב
הרב חרזי ישראל שליט"א
שוחט- מושב רמת צבי, גדעונה כפר יחזקאל
הרב אבשלום קיל שליט"א
רב יישוב גן-נר
הרב שאול אהרון שליט"א
רב מושב פרזון
הרב גורי זכריה שליט"א
רב מושב אביטל
הרב פרץ משה שליט"א
רב מושב גדיש
הרב ביטון דוד שליט"א
רב מושב אדירים, מוהל מוסמך מטעם הרבנות הראשית רשיון ממשרד הבריאות

בלניות

ענבל משה
בלנית מושב מיטב
מרים יעקוב
בלנית פרזון
שמחה ברזני
בלנית גן נר
תמר אסור
בלנית מושב מלאה
יפה סגרון
בלנית מגן שאול
רחל מרחום
בלנית ישוב גדעונה
הגב' גורי
בלנית מושב אביטל
דליה עמר
בלנית מושב אדירים
מירב פרץ
בלנית מושב גדיש

ת'כלס מרכז צעירים בגלבוע

שניר פרידמן
שניר פרידמן
מאיה יעקב
רכזת מעורבות חברתית

תאגיד קולחי הגלבוע

מוחמד אלבחירי
מנכ"ל
אחלאם עתאמנה
תכנון פיקוח והנדסה
זוהיר עומרי
תכנון פיקוח והנדסה
אבי ימין
מנהל תפעול ואחזקה
צביקה בראזני
צוות אחזקה 1- ביוב
אלי ביטון
צוות אחזקה 2- מים
הרצל מיכאל
צוות אחזקה- 3 הדברה וניקוז
דודו ביטון
מפעיל מחפרון
יצחק ביטון
אחראי מחסן

החברה הכלכלית הגלבוע

הדיל עוואד
עוזרת מנכ"ל
אסתרקה ראובן
מזכירת מנכ"ל
מוזהר סעד
ניהול ופיקוח פרוייקטים
נורית עופר
אחראית ליווי תושבים בהרחבות
אבנר חייט
מנהל הרחבות ישובים ואיזורי תעשיה

דורות בגלבוע

מרים ורד
מנהלת "דורות בגלבוע”
חסיה שבתאי
מזכירה + אחראית חוגים
עטרה דור סיני
רכזת מתנדבים
תקוה ניר
אם בית
רותי צוקר
מנהלת מרכז יום
יאיר אלחי
אב בית

מחלקת נוער

רוחמה לבקוביץ
מנהלת מחלקת הנוער
שמרית דהן
רכזת הדרכה
עומר רוטשילד
רכז בני המושבים
איתי קורין
רכז מפעלים

פיקוח ורישוי עסקים

מיקי יוסף
מנהל רישוי עסקים ופיקוח:
ליאת אסרף
מזכירת רישוי עסקים ופיקוח